free web tracker قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / آموزش / کسب درآمد با استفاده از وردپرس

کسب درآمد با استفاده از وردپرس

۲۰ روش کسب درآمد به کمک وردپرس

کسب درآمد به کمک وردپرس

اگر یکی از کاربران وردپرس هستید و می خواهید کسب درآمد اینترنتی با وردپرس را یاد بگیرید، به شما پیشنهاد میکنیم مطلب امروز را حتما مطالعه کنید. طبق مطالعات و تحقیقات صورت گرفته یک نتیجه کامل از موارد کسب درآمد از اینترنت که با وردپرس می توان راه اندازی کرد گرفته شد که مطمئنا برای شما نیز مفید است.

کسب درآمد اینترنتی به کمک وردپرس

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا می گوییم کسب و کارخود را با وردپرس راه اندازی کنید؟

شاید به این دلیل که وردپرس یک سیستم باورنکردنی است و میتوان از آن به عنوان یک وبسایت درآمد زا استفاده کرد. در اینجا چند مورد را با هم بررسی میکنیم:

فواید

  • وردپرس رقابت خوبی را رقم میزند زیرا ۲۸ درصد از وبسایت ها بر پایه ی آن ایجاد شده اند. و در بین سیستم های ساخت فروشگاه  ۵۹ درصد از سایت ها را به خود اختصاص داده است. پس می توان گفت کسب درآمد اینترنتی با وردپرس امکان پذیر است.
    تقریبا ۷۵ میلیون وبسایت با وردپرس ساخته شده اند. چه تعداد از وبسایت ها به نظر شما با سیستم های اختصاصی ساخته میشوند؟
  • چنانچه برای اولین بار با وردپرس آشنا میشوید، نیاز به هیچ اطلاعات برنامه نویسی ندارید. زیرا سطوح آن کاملا بصری است و میتوانید امکانات مورد نیاز را به کمک افزونه ها به آن اضافه کنید و برای هر بخش مدیریت قوی داسته باشید.
  • نیازی به رویکرد خاص برای کسب درآمد با وردپرس نیست در هر زمینه ای که میتوانید امکان کسب درآمد به کمک وردپرس را فراهم کنید. 

معایب

  • کسب درآمد بستگی به پتانسیل و مسیر حرکت شما دارد. بنابراین کسب درآمد به کمک وردپرس تا به امروز سودآور بوده و سایر آنها در بهترین حالت درآمد کمی به دست می آورند.
  • بسیاری از کسب و کارها با وردپرس نیازمند وقت زیاد و سرمایه گذاری بیشتری است.
  • چنانچه میخواهید سرمایه ی خوبی از کسب و کارتان بدست آورید همانند سایر کسب و کارها باید متعهد باشید و زمان بگذارید.

۲۰ روش برای کسب درآمد از وردپرس

حتما با خود میگویید از چه راه هایی به کسب درآمد به کمک وردپرس دست یابیم؟
با توسعه ی برنامه ها، نویسندگی، آموزش، بازاریابی و… ؟
روش های مختلفی را برای شما انتخاب کردیم که توجهتان را به آنها جلب میکنیم.

هدف آنلاین

۱- توسعه وبسایت وردپرس

بسیاری از افراد درحوزه برنامه نویسی و توسعه ی آن مهارت دارند و میتوانند با کمک آن به درآمد خوبی برسند. این خود یکی از راه های تخصصی کسب درآمد اینترنتی با وردپرس است.

۲- طراحی وبسایت در وردپرس

شاید شما جزء آن دسته از افرادی باشید که ایده های جالبی برای طراحی یک سایت و کاربرپسند بودن آن دارید. امروزه بسیاری از افراد با نرم افزارهای فتوشاپ و سایر نرم افزارهای طراحی، طرح مورد نظر را ارائه می دهند و برنامه نویس بر اساس آن طرح کد نویسی میکند.

۳- تخصص در بازاریابی وردپرس

چنانچه مهارت جذب کاربر و تبلیغات را دارید میتوانید در حوزه بازاریابی فعالیت کنید. به راحتی میتوانید برگه ها و نوشته هایی در حوزه ی کاری خود به هدف بازاریابی ایجاد کنید و از این راه کسب درآمد با وردپرس را داشته باشید.

۴- تخصص در سئوی وردپرس

بی شک سئو امری بسیار ضروری در یک تجارت به حساب می آید. اینکه شما بدانید از چه ابزارها و افزونه هایی و چه راهکارهایی باید برای ارتقای وضعیت استفاده کنید، میتوانید به راحتی اینکار را برای سایت های وردپرس انجام دهید.

۵- ساخت یک آژانس وردپرس

اگر تمامی موارد فوق به نظر شما جذاب است اما برای آنچه میخواهید کافی نیست، پس چرا تصمیم نمی گیرید وبسایت تجاری خود را راه اندازی کنید؟
اگر توان کارآفرینی و مدیریت یک تیم را دارید به شما پیشنهاد میشود یک کسب و کار منحصر به فرد با وردپرس راه اندازی کنید.

۶- ارائه خدمات مشاوره ای در وردپرس

چنانچه اطلاعات خوبی در حوزه ی وردپرس دارید پس میتوانید مشاوره ی خوبی باشید. اطلاعاتی در مورد اینکه یک قالب واقعا چطور باید راه اندازی شود یا همین طور در زمینه ی افزونه ها و تمامی مسائل مربوط به وردپرس.

۷- ساخت افزونه

توسعه دهندگان از کد نویسی و ساخت نرم افزارها بسیار لذت میبرند. چنانچه توانایی ساخت و توسعه ی افزونه ها را دارید پیشنهاد میکنیم اینکار را انتخاب کنید. افزونه هایی بسازید که برای کاربران جذاب باشد و به کار آنها بیاید. از همین راه می توانید کسب درآمد به کمک وردپرس داشته باشید. 

۸- طراحی یک قالب

آیا از طراحی وبسایت لذت می برید؟ اما حوصله ی درگیر شدن با کد نویسی را ندارید و همین مانع پیشرفت شما شده است؟ پیشنهاد میکنیم در این مورد کمی جستجو کنید تا متوجه فرآیند جالب آن شوید.
محمد حریس یکی از قوی ترین افرادی است که در تم فارست قالب های او موجود است. بهتر است کمی در مورد او تحقیق کنید!

۹- ساخت وبسایت با سرویس های شرکت خود

شما میتوانید با ساخت یک وبسایت خدماتی شرکت مجازی خود را راه اندازی کنید. یک شرکت همیشه نباید به صورت حضوری باشد بلکه در حال حاضر میتوان یک شرکت مجازی ساخت.

۱۰- ساخت وبسایت برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین

چنانچه علاقه مند به فروش محصول هستید و توانایی اینکار را دارید میتوانید یک فروشگاه اینترنتی بسازید و محصولات خود را برای فروش در آن قرار دهید. البته باید به قواعد بازاریابی تسلط داشته باشید. و کسب درآمد از اینترنت به کمک وردپرس را اینگونه آغاز کنبد. 

هدف آنلاین

۱۱- راه اندازی وبلاگ در وردپرس

یکی از روش های کاربردی و جالب وبلاگ نویسی است که شدیدا به بالا رفتن سئوی سایت کمک میکند. میتوانید محتوای خود را تولید کنید تا وبسایت شما شناخته شود.

۱۲- نوشتن محتوا برای سایر وبسایت های وردپرس

امکان نوشتن محتوای قدرتمند در وردپرس یا هر مورد دیگری را دارید اما امکان مدیریت یک وبسایت برای خود را ندارید. چاره چیست؟ برای سایر وبسایت های وردپرسی بنویسید. در واقع با تولید محتوا کسب درآمد کنید.

۱۳- نوشتن کتاب الکترونیکی وردپرس

همیشه نباید تولید محتوا را در محیط بلاگ یا سایت انجام دهید. بلکه میتوانید محتوای ارزشمندی را ایجاد کرده و به صورت کتاب الکترونیکی در وبسایت خود به فروش برسانید. این خودش یکی از بهترین راه های کسب درآمد به کمک وردپرس می باشد.

۱۴- اجرای پادکست د ر وردپرس

چنانچه لذتی از نوشتن محتوا نمی برید نباید فکر کنید دیگر راهی برای اشتراک گذاری مطالب در بین مردم ندارید. بلکه میتوانید پادکست های اختصاصی تولید کنید که مخاطبان زیادی نیز دارد.

۱۵- آموزش وردپرس

چنانچه بر مباحث مختلف وردپرس تسلط دارید پس میتوانید این مهارت را به دیگران نیز بیاموزید. به کمک دوره های آنلاین یا پکیج های آموزشی قادر به آموزش دادن خواهید بود.

۱۶- سرویس پشتیبانی در وردپرس

بخش های مختلف و در واقع میتوان گفت تمامی بخش ها در وردپرس نیاز به پشتیبانی دارد. چرا؟ زیرا افزونه ها و سیستم وردپرس مدام در حال بروزرسانی هستند به همین پشتیبانی نقش مهمی در این زمینه بازی میکند.

۱۷- فروش خدمات هاست وردپرس

آیا قبلا پشتیبانی هاست و سرور داشتید ؟ پس شما به راحتی میتوانید خدماتی برای هاست و دامنه ای که برای وردپرس مناسب باشد ارائه دهید و کسب درآمد به کمک وردپرس را داشته باشید. 

۱۸- کسب درآمد از وردپرس با کمک تبلیغات

اگر امکان قرار دادن تبلیغات در وبسایت خود را دارید حتما اینکار را به صورت حرفه ای و جدی دنبال کنید. با گرفتن تبلیغات و گذاشتن آن در سایت میتوانید کسب درآمد اینترنتی کنید.

۱۹- پیشنهاد بازاریابی وابسته

به صورت تکنیکی دو روش در استفاده از بازاریابی وابسته وجود دارد که شما میتوانید آن را در وبسایت خود راه انداخته و از آن کسب درآمد کنید. اولین راه شامل ثبت نام برای برنامه های وابسته و مرتبط با وبسایت شماست که شامل محتوا، محصولات یا سرویس ها میشود.

۲۰- ایجاد یک وبسایت با امکان عضویت ویژه

در این روش شما محصولی نمی فروشید فقط کاربران برای عضویت و استفاده از امکانات وبسایت ماهیانه حق عضویت پرداخت میکنند. این نیز یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی در وردپرس است.

همچنین بخوانید  آموزش نصب SSL در Cpanel

مطلب پیشنهادی

wp-komak

نمایش فرم ورود (login) در قالب وردپرس

درود وردپرس یک سیستم کاملا منعطف و حرفه ای میباشد که در واقع شما میتوانید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *